Tilastot

Tll sivulla on Kotareitten all-time-pisteprssi, joka pivitetn vasta kauden ptytty. Taulukko on edelleen jrjestettviss, kuten kausittaisetkin tilastot ja bonuksena on ottelukohtainen pistesarake.

Kotareitten kaikkien aikojen pisteprssi
Pelaaja Ottelut Maalit Sytt Keltaiset Punaiset Vihret Saksarit Pisteet Pistekeskiarvo
Tomo1031447030002172,11
Rikardinho93847620011631,75
Peso76755130021311,72
Jallu10447404010920,88
Allu4139270000661,61
Rippe3038280000662,20
Tomppa8038214000630,79
Juppi6423322005620,97
Jarski7925273103590,75
Kesa8016224100430,54
Henkka6414271000420,66
Tyntty592331000360,61
Teme2724110000351,30
Ossi4313154100330,77
Ile3316104100310,94
Persta299102000210,72
Kipi218121000211,00
Make171270002211,24
Ruoska211370000200,95
Masse255110000160,64
Samuli61040000142,33
Ville27290000110,41
Simo1036000090,90
Marsta554000091,80
Aki2244000080,36
Masi771000081,14
Ertsi553000081,60
Sasha624100071,17
Joonas1415000060,43
Pete624000061,00
Makko132000055,00
Tero1821100040,22
JukkaS222000042,00
Joni221000031,50
Toni711000020,29
Lusse220000021,00
Naksu210000010,50
Mako210000010,50
Isoriku400000000,00
Erkka300000000,00



© Kotarit MMV-MMXVII